Ana Sayfa 2.Slogan Yarışması Hakkında

Hakkında

Paylaş

Sevgili Zeytin Dostları,

Zeytindostu Derneği olarak sektöre hizmet etmek adına Kalite Yarışması, Tadım Eğitimleri, ZZ Dergisi vb. birçok aktivite yaptık. Fakat son günlerde kaliteli üretim için bu kadar çalışmamızın yanı sıra bu üretimlerin bilinçli bir şekilde tüketilmesi konusunda da çalışmalar yapmamız gerektiğini fark ettik. Gördüğümüz bu gereklilik sonucunda, Zeytinyağının ülkemiz genelinde daha çok ve de daha kolay tanıtılabilmesi amacıyla “Slogan Yarışması” düzenlemeye karar verdik. Zeytinyağının en büyük talihsizliği tanıtım ve de kullanım eksikliğidir. Bu yarışma ile nihai tüketiciye çabuk ve etkili ulaşacağımız inancındayız. Sloganların kısa ama kesin etkisinden faydalanarak tüketicide daha kalıcı farkındalık  oluşturabileceğimizi düşünüyoruz. Tüketiciyi bilinçlendirmek, zeytinyağını ve faydalarını gündemde tutmak için düzenlenen ‘’Slogan Yarışması’’ sonrasında dereceye girecek eserler, tüm ulusal medyaya dağıtılacak, odalar, kooperatifler ve de sektörlerle paylaşılacaktır. Bu sloganların kullanılmalarını sağlayarak, Türk kamuoyuna zeytinyağı tanıtımı için akılda kalıcı mesajlar iletmiş olacağız.
Yarışma başlamış olup, sloganlar http://zeytindostu.org.tr/2-slogan-yarismasi/duzenleme-kurulu adresindeki form doldurularak alınacaktır.
Sloganların son teslim tarihi 30 Mart 2015 olarak belirlenmiştir. Seçici kurul 4 Nisan 2015 tarihinde sonuçları belirleyecek ve ödül töreni 22 Nisan 2015’ de açıklanacaktır.
Yarışmanın amacına ulaşması için katkı sağlayan katılımcılara, sponsorlara, seçici kurula ve emeği geçen herkese gönülden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Abidin Tatlı
Zeytindostu Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Slogan 2

Paylaş